Promy Split - Bol (wyspa Brać): rozkłady jazdy (w obie strony), ceny biletów, opis rejsów promowych

Zaktualizowano 08 września 2022 r.

Ta linia promowa łączy port promowy w Splicie na lądzie stałym Chorwacji z portem promowym w Bol na wyspie Brać.

Ta trasa promowa jest obecnie obsługiwana przez 5 firm: Jadrolinija, Kapetan Luka, Krilo Shipping Company, Adriatic Fast Ferries i TP Line: 

  • w szczycie sezonu jest 7 rejsów dziennie ze Splitu, w sumie 49 razy w tygodniu; 
  • poza sezonem jest 1 rejs dziennie, w sumie 7 razy w tygodniu. 

Czas podróży waha się od 50 minut do 3 godzin i 10 minut, w zależności od trasy. 

Ceny biletów dla pasażerów pieszych wahają się od 40 do 160 Kn.

  • Bilety na promy i katamarany w Chorwacji (+ alternatywne opcje podróży: autobus, samolot, pociąg) — Bookaway.com oraz 12go.co

Ceny biletów na prom ze Splitu do Bol (wyspa Brać)

Ceny biletów na linii promowej 9603, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

55 Kn

40 Kn

Ceny biletów na linii promowej 995, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9818, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

— Kn

Ceny biletów na linii promowej 902, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 901, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9811, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

— Kn

Ceny biletów na linii promowej 9826, Split — Bol (wyspa Brać)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

160 Kn

160 Kn

  • Agregator taksówek i transferów, w którym możesz określić cenę za przejazd, która jest dla Ciebie wygodna: GetTransfer
  • Wynajem samochodu w Chorwacji: Discovercars, Rentalcars oraz Economybookings
  • Ubezpieczenie turystyczne dla podróżujących do Chorwacji: Ektatraveling
  • Bilety na promy i katamarany w Chorwacji (+ alternatywne opcje podróży: autobus, samolot, pociąg): 12go
  • Znajdź tanie hotele: Hotellook.pl
  • Agregator wyszukiwania biletów lotniczych: WayAway (+usługa cashback, dla tych, którzy dużo latają — WayAway+)
  • Znajdź przewodnika, wycieczki lub bilety do muzeum: GetYourGuide.pl

Notatki do tej linii promowej

  • Notatki do rejsu 901:

Prom tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład promu Adriatic Express. Obsługiwany przez Adriatic Fast Ferries. Jest to nowa szybka linia promowa z katamaranem.

Działa: od 12.05 do 15.06 i od 16.09. do 02.10.

  • Notatki do rejsu 902:

Prom przeznaczony jest wyłącznie dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Adriatic Express. Obsługiwany przez Adriatic Fast Ferries. 

Katamaran wypływa ze Splitu i wraca na obszar lotniska w Splicie (Resnik), zatrzymując się również w porcie Bol (wyspa Brać) i w porcie wyspy Hvar. Można więc zwiedzić kontynentalną część Chorwacji oraz wyspy Brać i Hvar. 

Działa: od 16.06. do 15.09.

  • Notatki do rejsu 995:

To jest codzienny rejs. Prom przeznaczony jest tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład promu (katamaranu) Krilo Eclipse. Obsługiwany jest przez firmę promową Kapetan Luka. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Trasa promu rozpoczyna się w Splicie i kończy się w Dubrowniku. Po drodze zatrzymuje się w portach Bol (wyspa Brać), Makarska, Korсula i Sobr (wyspa Mljet). Podczas tego rejsu można więc odwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Brać, Korcula i Mljet.

Działa: od 03.06.2022 do 25.09.

  • Notatki do rejsu 9603:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Novalja. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Trasa promu rozpoczyna się w Splicie i dociera do Jelsa (wyspa Hvar), zatrzymując się w porcie Bol (wyspa Brać). W ten sposób można zwiedzić główny ląd Chorwacji, wyspy Brać i Hvar.

Trasa działa przez cały rok.

  • Notatki do rejsu 9811:

Prom przeznaczony jest tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Jelena. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Prom wypływa ze Splitu i przybywa do Dubrownika. Po drodze zatrzymuje się w porcie Bol (wyspa Brać), a także w portach Hvar i Korčula, więc tym katamaranem można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Brać, Hvar i Korсula. 

Działa od 03.06. do 26.09. Należy pamiętać, że 03.06 nie ma wyjazdu z Dubrownika, a 26.09 nie ma wyjazdu ze Splitu.

  • Notatki do rejsu 9818:

Prom przeznaczony jest wyłącznie dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Naranca. Obsługiwany przez firmę Krilo Shipping Company.

Działa od czerwca do września.

  • Notatki do rejsu 9826:

Prom przeznaczony jest wyłącznie dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu TP Line. Obsługiwany przez przewoźnika promowego TP Line. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Prom wypływa ze Splitu i przybywa do portu Makarska oraz zatrzymuje się w portach Vis, Hvar i Bol (wyspa Brać). Dzięki temu katamaranem tym można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Vis, Hvar i Brać.

Działa od lipca do września.

Rozkład jazdy promów ze Splitu do Bol (wyspa Brać)

Szybka nawigacja. Przejdź do:

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Wtorek

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Środa

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Czwart.

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Piątek

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Sobota

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —





Niedz.

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Wtorek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Środa

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Czwart.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Piątek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Sobota

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Niedz.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Wtorek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Środa

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Czwart.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Piątek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Sobota

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Niedz.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Wtorek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Środa

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Czwart.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Piątek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Sobota

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Niedz.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:50 / 12:00 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:00 / 18:10 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Wtorek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Środa

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Czwart.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Piątek

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Sobota

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —














Niedz.

07:30 / 08:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

09:30 / 10:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

10:00 / 10:40 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

15:30 / 16:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 18:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:55 / 17:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

16:30 / 17:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

16:00 / 17:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Rozkład jazdy promów z Bol (wyspa Brać) do Splitu

Szybka nawigacja. Przejdź do:

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:25 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:25 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

16:25 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —





Niedz.

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Wtorek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Czwart.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

17:25 / 18:25 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —












Sobota

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Wtorek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Czwart.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.










Ponie.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Wtorek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Czwart.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

19:00 / 20:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

19:30 / 20:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Wtorek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Środa

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Czwart.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Piątek

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Sobota

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +














Niedz.

06:30 / 07:40 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

09:30 / 12:40 Czas trw. 190 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

11:00 / 12:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

11:25 / 12:05 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:55 / 12:55 Czas trw. 60 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

16:45 / 17:25 Czas trw. 40 min

Katamaran Adriatic Express / 901 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

18:30 / 19:30 Czas trw. 60 min

Katamaran Naranca / 9818 / Krilo Shipping Company

— / — / —

20:00 / 20:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Eclipse / 995 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.

Ponie.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Wtorek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Środa

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Czwart.

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Piątek

06:25 / 07:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Sobota

07:25 / 08:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Niedz.

13:25 / 14:35 Czas trw. 70 min

Katamaran Novalja / 9603 / Jadrolinija

— / — / —

Mapa trasy promu Split - Bol (wyspa Brać)

Mapa trasy promu Split — Bol (wyspa Brać)

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi:
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp