Promy Split - Hvar (wyspa Hvar): rozkłady jazdy (w obie strony), ceny biletów, opis rejsów promowych

Zaktualizowano 20 września 2022 r.

Ta trasa promowa łączy port promowy w Splicie z portem promowym w Hvar (wyspa Hvar).

Trasa ta jest obecnie obsługiwana przez trzy firmy promowe (Jadrolinija, Kapetan Luka, TP Line i Adriatic Fast Ferries): 

  • w szczycie sezonu odbywa się od 15 do 19 rejsów dziennie (w sumie 124 razy w tygodniu ze Splitu i tyle samo z Hvaru); 
  • Poza sezonem są od 2 do 3 rejsów dziennie (w sumie 15 razy w tygodniu ze Splitu i tyle samo z Hvaru).

Czas podróży waha się od 50 minut do 2 godzin 15 minut, w zależności od rejsu promowego. 

Ceny biletów, dla pasażerów pieszych, wahają się od 40 Kn. do 120 Kn.

  • Bilety na promy i katamarany w Chorwacji (+ alternatywne opcje podróży: autobus, samolot, pociąg) — Bookaway.com oraz 12go.co

Ceny biletów na prom ze Splitu do Hvar (wyspa Hvar)

Ceny biletów na linii promowej 9602, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

55 Kn

40 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9604, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

55 Kn

40 Kn

Ceny biletów na linii promowej 998, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9815, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9825, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

110 Kn

110 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9819, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

110 Kn

110 Kn

Ceny biletów na linii promowej 902, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9823, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9824, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

120 Kn

120 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9811, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

110 Kn

— Kn

Ceny biletów na linii promowej 9817, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

100 Kn

100 Kn

Ceny biletów na linii promowej 9826, Split — Hvar (wyspa Hvar)

Rodzaj biletu

Sezon wysoki

Niski sezon

Pasażer pieszy

120 Kn

120 Kn

  • Agregator taksówek i transferów, w którym możesz określić cenę za przejazd, która jest dla Ciebie wygodna: GetTransfer
  • Wynajem samochodu w Chorwacji: Discovercars, Rentalcars oraz Economybookings
  • Ubezpieczenie turystyczne dla podróżujących do Chorwacji: Ektatraveling
  • Bilety na promy i katamarany w Chorwacji (+ alternatywne opcje podróży: autobus, samolot, pociąg): 12go
  • Znajdź tanie hotele: Hotellook.pl
  • Agregator wyszukiwania biletów lotniczych: WayAway (+usługa cashback, dla tych, którzy dużo latają — WayAway+)
  • Znajdź przewodnika, wycieczki lub bilety do muzeum: GetYourGuide.pl

Notatki do tej linii promowej

Notatki do rejsu 902:

Prom przeznaczony jest wyłącznie dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Adriatic Express. Obsługiwany przez Adriatic Fast Ferries. 

Katamaran wypływa ze Splitu i wraca na obszar lotniska w Splicie (Resnik), zatrzymując się również w porcie Bol (wyspa Brac) i w porcie wyspy Hvar. Można więc zwiedzić kontynentalną część Chorwacji oraz wyspy Brac i Hvar. 

Działa: od 16.06. do 15.09.

Notatki do rejsu 998:

Prom przeznaczony jest tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Krilo Star. Obsługiwany przez firmę promową Kapetan Luka. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Promy wypływa ze Splitu i dociera do Dubrownika, zatrzymując się po drodze w portach Milna (wyspa Brać), Hvar, Korcula i Pomena (wyspa Mljet). Na tym rejsie można więc zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Brać, Hvar, Korcula i Mljet.

Trasa działa od 01.04. do 30.10.

Notatki do rejsu 9602:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Karolina. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Zwierzęta domowe mogą być przewożone na pokładzie promu.

Trasa promu rozpoczyna się w porcie Vis i dochodzi do portu Split. Po drodze prom zatrzymuje się w portach Hvar i Milna (Brać). W ten sposób można zwiedzić główny ląd Chorwacji, wyspy Vis, Brać i Hvar.

Trasa działa przez cały rok.

Notatki do rejsu 9604:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Adriana. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Trasa promu rozpoczyna się w porcie Ubli (wyspa Lastovo) i dochodzi do portu Split. Po drodze prom zatrzymuje się w portach Vela Luka i Hvar. W ten sposób można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Lastovo, Korcula i Hvar.

Trasa działa przez cały rok.

Notatki do rejsu 9608:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Krilo Jet. Obsługiwany przez firmę promową Kapetan Luka. 

Trasa promu rozpoczyna się w porcie Korcula i dochodzi do portu Split. Po drodze prom zatrzymuje się w portach Prigradica (również na wyspie Korcula) i Hvar. W ten sposób można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Korcula i Hvar.

Trasa działa przez cały rok.

Notatki do rejsu 9811:

Prom przeznaczony jest tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu Jelena. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Prom wypływa ze Splitu i przybywa do Dubrownika. Po drodze zatrzymuje się w porcie Bol (wyspa Brač), a także w portach Hvar i Korčula, więc tym katamaranem można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Brač, Hvar i Korčula. 

Działa od 03.06. do 26.09. Należy pamiętać, że 03.06 nie ma wyjazdu z Dubrownika, a 26.09 nie ma wyjazdu ze Splitu.

Notatki do rejsu 9815:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Krilo. Obsługiwany przez firmę promową Kapetan Luka. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Trasa działa od kwietnia do października.

Notatki do rejsu 9817:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Krilo. Obsługiwany przez firmę promową Kapetan Luka. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Trasa promu rozpoczyna się w porcie Korcula i dochodzi do portu Split. Po drodze prom zatrzymuje się w porcie Hvar. W ten sposób można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, jak również wyspy Korcula i Hvar.

Działa od 03.06. do 02.10.

Notatki do rejsu 9823:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu TP Line. Obsługiwany przez firmę promową TP Line. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Działa od 01.04 do 15.11.

Notatki do rejsu 9824:

Prom przeznaczony jest tylko dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu TP Line. Obsługiwany przez firmę promową TP Line. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Prom wypływa ze Splitu i przybywa do Dubrownika. Po drodze zatrzymuje się w porcie Bol (wyspa Brać), a także w portach Hvar i Korcula, więc tym katamaranem można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Brać, Hvar i Korcula. 

Działa od 03.06. do 26.09. Należy pamiętać, że 03.06 nie ma wyjazdu z Dubrownika, a 26.09 nie ma wyjazdu ze Splitu.

Notatki do rejsu 9825:

Prom jest przeznaczony tylko dla pasażerów pieszych, auta nie są wpuszczane na pokład katamaranu Jadrolinija. Obsługiwany przez firmę promową Jadrolinija. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Działa od 29.04 do 22.10.

Notatki do rejsu 9826:

Prom przeznaczony jest wyłącznie dla pasażerów pieszych, samochody nie są wpuszczane na pokład katamaranu TP Line. Obsługiwany przez przewoźnika promowego TP Line. 

Na pokładzie promu można przewozić rowery i zwierzęta domowe.

Prom wypływa ze Splitu i przybywa do portu Makarska oraz zatrzymuje się w portach Vis, Hvar i Bol (wyspa Brać). Dzięki temu katamaranem tym można zwiedzić kontynentalną część Chorwacji, wyspy Vis, Hvar i Brać.

Działa od 25.07. do 30.09.

Rozkład jazdy promów ze Splitu do Hvar (wyspa Hvar)

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Środa

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Środa

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Środa

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:00 / 16:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:00 / 16:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

16:45 / 17:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:15 / 16:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 17:15 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 17:15 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:30 / 09:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:45 / 10:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:00 / 12:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

16:30 / 17:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 13:05 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

13:00 / 14:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 17:05 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:15 / 16:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

08:45 / 09:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

09:00 / 09:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

10:00 / 11:00 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

11:15 / 12:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:00 / 16:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:30 / 17:35 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

15:45 / 16:35 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

16:00 / 16:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:15 / 19:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:00 / 16:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

11:30 / 12:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:40 / 08:40 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

09:30 / 10:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:30 / 14:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:00 / 16:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

09:45 / 10:35 Czas trw. 60 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:15 / 14:05 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

15:20 / 16:00 Czas trw. 40 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Środa

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

16:00 / 16:55 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Rozkład jazdy promów z Hvar (wyspa Hvar) do Splitu

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +





Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +





Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +





Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 18:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

18:30 / 19:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:15 / 09:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:15 / 09:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:15 / 09:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:15 / 11:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

12:45 / 13:50 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:50 / 20:50 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:15 / 09:30 Czas trw. 75 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

18:00 / 19:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

18:25 / 20:40 Czas trw. 135 min

Katamaran Adriatic Express / 902 / Adriatic Fast Ferries

— / — / —

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

07:50 / 08:45 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

10:00 / 10:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

10:30 / 11:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

10:35 / 12:40 Czas trw. 125 min

Katamaran TP Line / 9826 / TP Line

— / + / +

10:50 / 12:55 Czas trw. 125 min

Katamaran Jelena / 9811 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:35 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

12:30 / 13:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

13:00 / 13:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

14:35 / 15:35 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo / 9817 / Kapetan Luka

— / + / +

17:00 / 17:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

17:30 / 18:20 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

19:30 / 20:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:00 / 15:05 Czas trw. 65 min

Katamaran Jadrolinija / 9825 / Jadrolinija

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +












Niedz.

09:15 /10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

11:00 / 11:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

15:00 / 15:50 Czas trw. 50 min

Katamaran Krilo / 9815 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

19:10 / 20:30 Czas trw. 80 min

Katamaran TP Line / 9824 / TP Line

— / + / +

19:20 / 20:20 Czas trw. 60 min

Katamaran Krilo Star / 998 / Kapetan Luka

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.












Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +













Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +











Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +









Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +












Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

12:00 / 12:50 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

15:30 / 16:20 Czas trw. 50 min

Katamaran TP Line / 9823 / TP Line

— / + / +

Dzień

Odjazd / Przybycie

Statek / Rejs / Firma

Auta / Rowery / Zwierz.





Ponie.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Wtorek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

08:00 / 09:10 Czas trw. 70 min

Katamaran Karolina / 9602 / Jadrolinija

— / — / +





Środa

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Czwart.

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Piątek

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Sobota

06:35 / 07:40 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

07:35 / 08:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +





Niedz.

09:15 / 10:20 Czas trw. 65 min

Katamaran Adriana / 9604 / Jadrolinija

— / — / —

14:35 / 15:30 Czas trw. 55 min

Katamaran Krilo Jet / 9608 / Kapetan Luka

— / + / +

Mapa trasy promu Split - Hvar (wyspa Hvar)

Mapa trasy promu Split — Hvar (wyspa Hvar)

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi:
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp